top of page
ПРОЕКТНА ГРАФІКА
П'ЯТИЙ КУРС
Основи спецкомпозиції: Текст
Основи спецкомпозиції: Новости
ЗАВДАННЯ 1.
ВИДИ КОЛЬОРОВИХ ТЕХНІК У ГРАФІЦІ. ПЕРЕДАЧА РІЗНИХ ВИДІВ ТКАНИН ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНІКИ НАБРИЗКУ ТА СУХОГО ПЕНЗЛЯ.
За допомогою техніки «набризку» та «сухого пензля» виконати кольорове зображення таких тканин: прозорої, блискучої, вовняної, оксамиту та тканини з чітко, вираженою фактурою, а також зображення штучного та натурального хутра, трикотажу, пір’я, волосистої тканини.

Вимоги: техніка виконання та передачі зображення, грамотне колористичне рішення, компонування в форматі.

Формат: А4, кількість-10 робіт.

Матеріали: папір, олівці, гуаш, пензлі.
ЗАВДАННЯ 2.
ПОБУДОВА ГРАФІЧНОГО ОБРАЗУ ЗА ЗАПРОПОНОВАНИМ ДЖЕРЕЛОМ ТВОРЧОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНІК НАБРИЗКУ ТА СУХОГО ПЕНЗЛЯ.
Провести збір матеріалу за обраним джерелом творчості. Виконати зарисовки обраного джерела творчості. Графічне та кольорове рішення. Стилізація обраного джерела. Формат а5. Оформлення мудборду по джерелу творчості.

На основі світло-тіньового рисунку жіночої фігури в русі та аналізу обраного джерела натхнення розробити цікавий графічний образ з використанням технік набризку та сухого пензля. Розробити комплект одягу та аксесуарів відповідно до джерела творчості, пошук розміщення орнаменту, фактур, гармонізація кольору. Гармонізація графічного образу з середовищем.

Формат робіт-а2, кількість – 2 шт.

Матеріали- гуаш, туш, маркери.
ЗАВДАННЯ 3.
ВИДИ КОЛЬОРОВИХ ТЕХНІК У ГРАФІЦІ. ПЕРЕДАЧА РІЗНИХ ВИДІВ ТКАНИН ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНІКИ ВІДБИТКУ ТА ТАМПУВАННЯ.
За допомогою техніки «відбитку» та «тампування» виконати кольорове зображення різноманітних тканин. Передача принтів та орнаментів тканини за допомогою відбивання, замочених в фарбу різноманітних предметів та шляхом тампування губкою, замоченою у фарбу. Розробка графічних ритмів та композицій тканин, передача об’єму та текструри тканин.

Вимоги: техніка виконання та передачі зображення, грамотне колористичне рішення, компонування в форматі.

Формат: А4, кількість-10 робіт.

Матеріали: папір, олівці, гуаш, пензлі, губки, трафарети, різноманітні предмети для відбитку.
ЗАВДАННЯ 4.
ПОБУДОВА ГРАФІЧНОГО ОБРАЗУ ЗА ЗАПРОПОНОВАНИМ ДЖЕРЕЛОМ ТВОРЧОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ КОЛЬОРОВИХ ТЕХНІК ВІДБИТКУ ТА ТАМПУВАННЯ.
Провести збір матеріалу за обраним джерелом творчості, виконати його аналіз. Виконати зарисовки обраного джерела творчості: графічне та кольорове рішення.

На основі світло-тіньового рисунку жіночої фігури в русі та джерела творчості розробити ряд ескізів. Побудувати стилізований графічний образ з використанням технік відбитку та тампування. Розробити комплект одягу та аксесуарів відповідно до джерела творчості, пошук розміщення орнаменту, фактур, колористичного рішення. Гармонізація графічного образу з фоном.
На базі запропонованих робіт, за джерелом творчості виконати графічний проект.

Вимоги: компонування фігури в форматі, правильна побудова фігури, передача об’єму та пропорцій. Цікавий графічний образ, що відображає джерело творчості, доцільне використання технік відбитку та тампування, гармонійність колористичного рішення, цілісність елементів графічного образу, визначення акцентів. ​

Формат: а3, кількість-3 шт.
Формат: а2, кількість- 1шт.​

Матеріали- гуаш, туш, маркери, губка, трафарети, матеріали для відбитку.
bottom of page